KSM - papiernictvo Nitra

Maľovanie temperkami bez trvalých následkov

Špeciálne, zdravotne neškodné temperové a vodové farby Maped Color´Peps sú ako stvorené pre malých umelcov, ktorý zvyknú pomaľovať nie len výkres, ale aj seba.

Francúzska firma Maped sa stala synonymom pre kvalitné školské potreby. Tento rok prichádzajú s novinkou, ktorá poteší nie len deti ale aj mamičky. Deti určite zaujme pútavý obal a samotné tuby farieb, ktoré sú v tvare komiksových hrdinov. Sú ľahko vytláčateľné a ich vrchnák sa vám už nikdy nestratí. No a mamičky poteší ich výborná vlastnosť- sú vyprateľné aj po zaschnutí a to dokonca aj na nízkych teplotách.

Okrem toho môžeme temperové farby Color´Peps pochváliť  za ich výbornú kryciu schopnosť, ktorá je daná výrazne intenzívnymi pigmentami a odolnosť voči UV žiareniu. Tým pádom bude umelecké dielko vášho malého maliara žiariť aj dlho po zaschnutí farieb.  Farby sa dajú jednoducho miešať a k dispozícii sú dokonca aj 3 fluorescenčné 2 metalické farby.

Všetky druhy špeciálnych vodových a temperových farieb Maped Color´Peps nájdete u nás v predajni, ale aj na e-shope SuperBatohy.sk

Temperové-farby-MAPED-KSM

Adresa
Coboriho 1
OD Polygon, prízemie
949 01 Nitra
Slovenská republika
Kontakt
Otváracie hodiny
  • Po-Pi: 8:30 - 17:00
  • So: zatvorené
Cashback

Maľovanie temperkami bez trvalých následkov KSM , 2015 © BE INOVATIVE