KSM - papiernictvo Nitra

Darčekovačka

Vedeli ste, že každý deň odmeňujeme zákazníkov, ktorý využili svoju Cashback kartu a zapojili sa do súťaže Darčekovačka?

V spolupráci s CASHBACKcity a Rádiom.Max sme sa rozhodli, že vám pripravíme naozaj štedré Vianoce. A to nielen našou DARČEKOVAČKOU, v ktorej hráte o atraktívne výhry, ale aj výhodami, ktoré vám ponúka samotná CASHBACK karta.

Súťažiť môžete počas celého decembra a každý deň ste v hre o skvelé ceny.  Navyše, okrem denných cien žrebujeme taktiež týždenné, v ktorých môžete získať aj pobyt pre dve osoby s polpenziou v hoteli Šachtička***. Ak teda nemáte ešte darček pre svojich najbližších, nič nie je stratené! Stačí sa zapojiť do Darčekovačky a počúvať rádio.MAX. Mená výhercov sa dozviete každý deň v rannom vysielaní od 7:00 do 10:00.

 

Ako sa do súťaže zapojiť?

Súťaž prebieha v spolupráci so spoločnosťou CASHBACKcity. Ak sa chcete do súťaže zapojiť, vašou úlohou je získať CASHBACK kartu (osobne v KSM alebo v ktorejkoľvek partnerskej predajni) a natočiť video, ktorého dĺžka nepresiahne 30 sekúnd. Video stačí pridať na webovú stránku rádio.MAX a ste zaradení do súťaže. Výherným videom bude to, ktoré bude mať najviac „lajkov“. Aby ste však svoje šance zvýšili ešte viac, a to získaním bonusových lajkov, stačí s CASHBACK kartou nakúpiť v partnerskej predajni, odfotiť kartu spolu s bločkom z nákupu a fotografiu pridať pod vaše video.

Všetky ďalšie informácie o súťaži, ako aj kompletné podmienky súťaže nájdete TU.

fb-cover-ksm

 

Adresa
Coboriho 1
OD Polygon, prízemie
949 01 Nitra
Slovenská republika
Kontakt
Otváracie hodiny
  • Po-Pi: 8:30 - 17:00
  • So: zatvorené
Cashback

Darčekovačka KSM , 2015 © BE INOVATIVE