KSM - papiernictvo Nitra
Obrazok-Zakaznicka-karta-2x

Zákaznícka karta

Odmeňujeme vernosť

Vaša KSM CashbackCard Vám vráti peniaze z každého nákupu priamo na Váš účet.

Vážení zákazníci, využite náš vernostný program a šetrite z vašich nákupov nie len u nás, ale aj u ďalších 2200 obchodných partnerov na Slovensku. Okrem toho vernostnú kartu CashbackCard môžete teraz použiť aj v ďalších 45 krajinách.

Nakupujte v našej predajni alebo využite naše e-shopy obchod.ksm.sk, www.SuperBatohy.sk, ksm.smat.sk a získajte peniaze späť z každého nákupu! V objednávkovom formulári napíšte do poľa “Poznámka” vaše číslo ID alebo čiarový kód zo zákazníckej karty.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom používania zákazníckej karty nás kontaktujte: info@ksm.sk

Ako získať KSM CashbackCard?

KSM Cashback karta s tieňom

Zaregistrujte sa tu a my vám radi pošleme vašu kartu bezplatne domov.  Vašu kartu môžete mať aj v mobile. Stačí, ak si po registrácii stiahnete appku Cashback pre iOS alebo Android.

 

Prečo je výhodné vlastniť vernostnú kartu?

Z každého nákupu v našom e-shope vám vrátime 2% na váš bankový účet. Okrem toho 2,5% z nákupu Vám vytvárajú Shopping Points, ktoré si môžete uplatniť na ďalšie zľavy a výhody.

Vernostnú kartu KSM využívate u ďalších tisícok obchodných parterov Cashback World, takže už len jedna karta pre všetky vaše nákupy. Nakupujte výhodnejšie aj v týchto predajniach v okolí a týchto e-shopoch.

Adresa
Coboriho 1
OD Polygon, prízemie
949 01 Nitra
Slovenská republika
Kontakt
Otváracie hodiny
  • pondelok - piatok
  • od 8:30 do 17:00
  • sobota
  • od 8:30 do 12:00

Zákaznícka karta KSM , 2015 © BE INOVATIVE